VEKA

Na rynku pojawiły się profesjonalne okna najnowszej generacji, które pozwalają na tworzenie stolarki okiennej o perfekcyjnych cechach użytkowych i bardziej funkcjonalnej technologii.

Spośród dużej liczby producentów dostępnych na rynku tylko VEKA proponuje klientom okna nietypowe i energooszczędne, spełniające normy PN-EN 12608 w najwyższej klasie „A*”.

Zewnętrzne ścianki konstrukcji mają 3 milimetry grubości. Szerokość komór znajdujących się wewnątrz to natomiast minimum 5 milimetrów. Są to istotne parametry, które gwarantują odpowiednią ochronę przed zimnem i hałasem dobiegającym z zewnątrz, jak również stabilność i trwałość okien.

Należy pamiętać o tym, że okna plastikowe czy aluminiowe oznaczone klasą „B” bądź „C” nie są już tak odporne na uszkodzenia i często ulegają pęknięciom.
W przypadku gotowych okien aluminiowych oraz plastikowych, nie ma możliwości zbadania klasy profilu, który został wykorzystany do ich produkcji.

Zapewniamy, że tylko okna VEKA wyróżniają się klasą „A*”, gdyż firma ta nie produkuje okien niższych klas. Oryginalne okna PCV VEKA w klasie A* różnią się od konkurencyjnych produktów trzymilimetrową grubością zewnętrznych ścianek oraz pięciomilimetrową szerokością wewnętrznych komór. Do ich produkcji wykorzystuje się nawet 10% PCV więcej niż przy produkcji okien o klasie B.

Dzięki tak doskonałym parametrom możliwe jest uzyskanie poniższych cech użytkowych: