O firmie

Nasza firma istnieje na rynku podkarpackim już 19 lat! Na początku naszej działalności byliśmy wyłącznym dystrybutorem stolarki okiennej firmy Pamo-Plast z Ustrzyk Dolnych. Prowadziliśmy naszą działalność w trzech powiatach: 


Od roku 2010 zmieniliśmy profil naszej działalności. Stworzyliśmy Salon Okien i Drzwi. Od tego czasu oferujemy Państwu szerszy wybór produktów kilku najlepszych firm z branży stolarki otworowej i automatyki do bram garażowych i wjazdowych.

Ponadto otworzyliśmy w Lubaczowie produkcję stolarki aluminiowej. Nasi pracownicy wykonują wszelkie konstrukcje z aluminium od prostych okien do bardzo skomplikowanych systemów fasadowych (zdjęcia naszych wyrobów z aluminium znajdują się w galerii)

Ekspozycja produktów które znajdują się w naszej ofercie mieści się w naszym salonie na powierzchni ponad 120 m2.

Montaż stolarki i automatyki zakupionej w naszym salonie wykonują nasze ekipy montażowe, które doświadczenie zdobyły montując stolarkę w technologii ciepłego montażu między innymi dla firm deweloperskich budujących nowoczesne osiedla domów w Rzeszowie, gdzie ze względu na odbiór końcowy inspektorów nadzoru, montaż musi być wykonany na najwyższym poziomie.


Na towar zakupiony w naszym salonie udzielamy pełnej gwarancji producenta.